Loading...
 

Zaawansowane ścieżki edukacyjne

Po ukończeniu Podstawowej Ścieżki Edukacyjnej możesz rozpocząć pracę nad dowolną z dostępnych Zaawansowanych Ścieżek Edukacyjnych. Każda ścieżka zaawansowana składa się z od 7 do 15 projektów.

Możesz realizować dowolne ścieżki zaawansowane jednocześnie i proacować nad nimi w dowolnej kolejności. Możesz wstrzymać pracę nad jedną ze ścieżek, rozpocząć pracę nad inną (lub po prostu zrobić sobie przerwę) i wrócić do tej pierwszej później. Jedynym wymaganiem jest to, że projekty każdej ścieżki muszą być wykonane w kolejności.

Oczywiście możesz powtarzać projekt tyle razy, ile uznasz za stosowne, i w praktyce zaleca się, aby nie zaczynać następnych, zanim nie jesteś w pełni zadowolony z wyników poprzedniego projektu. Nie ma sensu spieszyć się tylko po to, żeby szybciej zdobyć odznakę czy wyróżnienie. Pamiętaj, że głównym celem jest nauka, praktyka, trening i przygotowanie do „wielkiej sceny”. Celem nie powinno być kolekcjonowanie odznak. Nie ma określonego czasu na przejście określonej ścieżki, można to zrobić w swoim tempie.

Ścieżki zaawansowane


Contributors to this page: bartlomiej.wasiewski and agora .
Page last modified on Wednesday September 15, 2021 15:43:06 CEST by bartlomiej.wasiewski.